מי אנחנו?

חברת ריפאנד מתמחה מזה שנים בנושאי רשויות מקומיות ומסייעת לחברות וארגונים בטיפול והפחתת העלויות וצמצום החיכוך מול רשויות מקומיות. ריפאנד עוסקת בתחום המיסוי המוניציפאלי ומתמחה בטיפול כלכלי שמטרתו הפחתת תשלומים והשבת תשלומי יתר, אשר שולמו וישולמו על ידי חברות, עסקים, בעלי נכסים, יזמים וקבלנים לרשויות השונות בכל רחבי הארץ. ריפאנד מעניקה סיוע מקצועי, מדויק, דיסקרטי ואמין וכל זאת באמצעות אנשי מקצוע לרבות אדריכלים, שמאים, מודדים, כלכלנים וכיוב' במידת הצורך. החברה שומרת על רעננות מקצועית ושירותית תוך שימוש במודל עבודה ייחודי ומערכות ייעודיות, המעמידים את צוותי העבודה במוכנות מקסימלית. ריפאנד אינה גובה כל שכר טרחה, לא שעות עבודה ולא הוצאות בדיקה. שכרה של ריפאנד יחושב אך ורק מתוך הצלחותיה בהחזר התשלומים בפועל. שיטה זו מעמידה את ריפאנד לצד הלקוח למען השגת האינטרס המשותף – חסכון מקסימלי ללקוח. ריפאנד מכירה ומוקירה בחשיבות שימור מערכת היחסים שבין הרשות ללקוחותיה ומקפידה לפעול יד ביד עם לקוחותיה מתוך הכרה עמוקה בחשיבות הקשרים אשר נבנו עם הרשויות השונות במשך השנים. לריפאנד האמצעים, היכולת, הידע והניסיון לבדוק את חיובי לקוחותיה ולהחזיר תשלומי יתר בכל הנוגע לענייני המיסוי העירוני: ארנונה, אגרות בניה, היטלי פיתוח, אגרות ביוב ומים, תשלומים בגין הסכמי פיתוח והיטלי השבחה, שהושתו על ידי הרשויות השונות באופן לא חוקי, שגוי או לא סביר בכל רחבי הארץ ושנים לאחור. בנוסף, מפעילה ריפאנד מחלקות מנוסות של מדידת נכסים לכל צורך, תכנון ורישוי עסקים המעניקות מענה מלא לבעיות לרבות הסדרת היתרים, תוספות בניה (גלריות, סככות, קומות ומבנים מכל סוג שהוא) תוך מתן דגש על ההיבטים המיסויים הכרוכים בתהליכים. שירותיה של ריפאנד חוסכים זמן רב בהתנהלות מול הרשויות המקומיות כאשר הטיפול נעשה במקצועיות רבה, רגישות ודחיפה להשגת המטרה. כפועל יוצא ממאמציה של ריפאנד, מפיקים לקוחותיה גם רווחים עתידיים על ידי פעולות מניעה לעתיד, בקרה ובדיקות טרום תשלום של החיובים השונים. החברה מפעילה צוות אנשי מקצוע בתחומי הארנונה, היטלי הפיתוח, רישוי עסקים והיתרים ומדידות.

מוצרי החברה אינם כוללים שירותים משפטיים!

למה אנחנו?

ריפאנד בע"מ הינה חברה ותיקה ומנוסה המתמחה מזה שנים רבות בתחום רשויות מקומיות. לחברה הידע, האמצעים, היכולת והניסיון לסייע ללקוחותיה אל מול הרשויות המקומיות ולרבות; הפחתת ארנונה, בקרת תשלומי ארנונה, בנית תקציבים והערכות, חוות דעת, סקירת נכסים, הפחתת אגרות בניה, היטלי פיתוח, דמי הקמה והיטלי השבחה הן מול הרשויות והן מול תאגידי המים. כמו כן, מתמחה ריפאנד גם בהפחתת אגרות צריכה למיניהן כגון: מים, ביוב, שילוט וכיוב'. ריפאנד, מעניקה שירות בדיקה ראשוני ללא כל התחייבות או תמורה מצד לקוחותיה. בתום תהליך הבדיקה הראשוני מגישה דו"ח ובו מפורטים ממצאיה, לרבות סיכויים, סיכונים, הערכות כלכליות והמלצות לפעולה. בתום שלב זה יוכל הלקוח להחליט להתקשר עם החברה אם לאו. מודל זה משאיר את הלקוח בסיטואציה לפיה לא רק שאין מה להפסיד אלא יש רק מה להרוויח מאחר וגם הידיעה שאין מה לעשות חשובה קל וחומר כאשר נמצא שיש מקום לפעול. בנוסף, תהליך הבדיקה הראשוני מאפשר ללקוחות הפוטנציאליים להתרשם מהחומר האנושי, רמת השירות, תהליכי העבודה והיכולות המקצועיות של החברה עוד בטרם התחייבו!!! במהלך תהליכי הטיפול והבדיקה מעבירה ריפאנד עדכונים שוטפים, ידיעונים איכותיים ודו"חות על מצב התיקים כמו גם עדכוני פסיקה וחקיקה. ריפאנד פיתחה מערכות ומודלים ייחודיים, לרבות תוכנה ייעודית, אשר המעמידים את החברה כראש חץ בתחום הפחתת עלויות, בקרה וניהול נכסים ובמוכנות מקסימאלית לטיפול כולל בענייני רשויות מקומיות. החברה כצורך ודרישה של לקוחותיה הקימה מחלקת רישוי עסקים וטיפול בהיתרים הפועלת בסימביוזה מלאה עם מחלקת המיסוי וכך מעניקה שירות בעל ערך מוסף רב וייחודי המסייע לחברות בכל סדר גודל בהסדרת תהליכי רישוי, היתרים ומיסוי בו זמנית. לחברה מחלקה טכנית איכותית המעניקה את שירותיה לפי דרישת הלקוח באופן כולל או נקודתי.

מה כולל השירות?

מטרת פעילותה הינה בדיקה והפחתת עלויות שהושתו על ידי הרשויות השונות באופן שגוי, לא חוקי או לא סביר בכל רחבי הארץ ושנים לאחור. יצויין ויודגש השירות אותו מעניקה ריפאנד בהגדרה כוללים:

ידע מקצועי

צוות מיומן, בעלי מקצוע מנוסים, תהליכי לימוד מתמידים ועוד.

זמן ויעילות

עבודה מול רשויות גוזלת זמן רב, אנו עושים זאת ביעילות וחדוות עשיה.

שקט וביטחון

שומרים על הלקוח ומעניקים לו בטחון ושקט שכל מה שהוא משלם נכון.

תחומי ההתמחות שלנו

אנחנו מזמינים אתכם להתרשם ממגוון השירותים הרחב שאנחנו מציעים ללקוחותינו

מבין לקוחותינו

ריפאנד פועלת במודלים שונים ויודעת לספק שירותים לכל דרישה ולקוח באופן המותאם לו אישית ועונה על צרכיו בצורה הטובה ביותר.

המומחים שלנו מחכים לכם!

צרו איתנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם

שלח פנייה