אגרות והיטלי פיתוח- כל מה שרציתם לדעת

ריפאנד מתמחה בהפחתת אגרות בניה, אגרות והיטלי פיתוח, דמי הקמה, אגרות צריכה (מים וביוב), אגרות פינוי פסולת, שילוט, חיובים הנובעים מהסכמי פיתוח ותשלומי חובה דומים.

עבודתה של ריפאנד מול הרשויות המקומיות, תאגידי המים וועדות לתכנון ובניה מצריכה מיומנות גבוהה והיכרות עמוקה עם מערכות החוקים, עם הפרקטיקה, עם גורמים השונים ברשויות המקומיות ובתאגידים ובכלל זה ידע מקצועי, טכני, משפטי וכלכלי עמוק.

במסגרת הטיפול נבחנים החיובים השונים המהווים את הבסיס לדרישות החיוב. הבדיקות כוללות: נבירה בנתוני עבר והיסטורית הנכסים, בחינת התשתיות הרלוונטיות, בחינת חוקי העזר וחוקיותם, בדיקת כפלי חיוב, תעריפים, בחינה טכנית ופיזית.

תשלומי החובה המוכרים אותם בודקת החברה:

היטלי סלילת כבישים ומדרכות

אגרות תיעול וניקוז

דמי הקמה (ביוב ומים)

אגרות שילוט ופינוי פסולת

ריפאנד פועלת יד ביד עם לקוחותיה מתוך הכרה עמוקה בחשיבות הקשרים אשר נבנו עם הרשויות השונות במשך השנים ובכלל זה בחינה מקדימה של סיכויים סיכונים. במסגרת שנות פעילותה חסכה החברה סכומי עתק הנאמדים במאות מיליוני שקלים למגוון חברות רחב בכל רחבי הארץ. מודל העבודה לפיו עורכים בדיקה מקדימה ללא כל התחייבות או תמורה מציב את הלקוח במצב לפיו אין מה להפסיד. בתום תהליך הבדיקה המוגש דו"ח ובו פרוסים ממצאי הבדיקה; לרבות סיכויים, סיכונים, הערכות כלכליות והמלצות לפעולה. במהלך השנים האחרונות זכתה החברה בציון האיכות הגבוהה ביותר מבין כלל החברות לטיפול בתחומי המיסוי המונציפאלי של נכסי הדיור הממשלתי.

לקריאה נוספת של חומר מקצועי בחרו קטגוריה-

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות

צרו קשר עם מומחי האגרות והיטלי פיתוח עוד היום!

שלח פנייה

כל מה שחדש בתחום

קראו את הכתבות שלנו והשארו מעודכנים בנושא אגרות והיטלי פיתוח

כללי

אישור העדר חובות- קצת רקע שחשוב להכיר

אישור העדר חובות- קצת רקע שחשוב להכיר...

קרא עוד
כללי

מדידות נכסים- מודד מוסמך

לכל סוג מדידה נידרשת מיומנות ייחודית לדוגמא: מדידה לצורכי ארנונה מחייבת היכרות...

קרא עוד
כללי

דרישת היטלים מקום בו היה הסכם פיתוח

...

קרא עוד

המומחים שלנו מחכים לכם!

צרו איתנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם

שלח פנייה